bijgewerkt

20/10/2014

 
Afgelastingen
Algemene Info
Bestuur
Senioren
Jeugd
Dames
Contact
Diner
Aanduidingen KBVB
 
Reacties aan bestuur
 
Lid worden
Wat bij een sportongeval
Medische info
Toevoegen favorieten


 

 
 









De Busser Ludo NV
Sanitair &
centrale verwarming

elboreco












2014-15 Nieuwsbrief 1


14/10/2014   Inschrijvingsformulier PASTADAG op 11 november   Kijk Hier
11/10/2014   Zaterdag 25 oktober 2014 KEMPENBUFFET   Kijk Hier
02/04/2013   ONZE CLUB ZOEKT NOG ALTIJD MEDEWERKERS   Kijk Hier

 

**********

*********


ALGEMENE RANGSCHIKKING
KOMPETITIE 2014-2015
18-10-2014 19:30 KFC NIJLEN K. SINT JOB FC
  3 - 1  
18-10-2014 19:30 KFC ANTONIA FC DE KEMPEN TL
  0 - 3  
18-10-2014 19:30 KVC HOUTVENNE K. WUUSTWEZEL FC
  1 - 0  
19-10-2014 15:00 HEIKANT BERLAAR K.GROEN ROOD KATELIJNE
  1 - 1  
19-10-2014 15:00 SK RAPID LEEST K TERNESSE VV
  1 - 0  
19-10-2014 15:00 KSK BRANDDONK EXC. KAART
  1 - 1  
19-10-2014 15:00 FC TURNHOUT KSV SCHRIEK
  2 - 2  
19-10-2014 15:00 KFC LILLE FC MARIEKERKE
  2 - 0  
 


OPGELET !!!! Zie  afgelastingen voor info trainingen enz.....
Eerstvolgende wedstrijden
Kijk Hier
KFC DE KEMPEN - KSK BRANDDONK
Zaterdag  25 - 10 - 2014 om 19.30 u
spelersbus vertrekt om   u
aan sportlokaal de Grote Fluit
supporters kunnen mee zolang er plaatsen zijn


terug naar boven



Webmaster 

 

 

 

 

Vandaag is (zijn)
de volgende persoon(nen) jarig:


 


Kompetitie en andere wedstrijden
TRAINERS, AFGEVAARDIGDEN OF SPELERS
GELIEVE DE ONTBREKENDE UITSLAGEN VAN UW PLOEG DOOR TE STUREN
Woensdag 15 oktober 2014
18.00 u  Lyra A - IPU13A
19.30 u  PU21 - Kasterlee (PU21)

7 - 0
   
 
Vrijdag 17 oktober 2014
20.00 u  FC Lille - Prov.reserven

1 - 4
   
 
Zaterdag 18 oktober 2014
09.00 u  Dames - Zwarte Leeuw
09.00 u  Pro U9A - Retie A
09.00 u  Pro U9B - Retie B
09.00 u  GU11 B - Beekhoek
09.30 u  Hoboken - GU11 A
09.30 u  HIH Turnhout - GU8 C
10.30 u  Lyra - IPU19
10.30 u  Lyra - IPU17
10.45 u  KSK Kasterlee B (ter. Zwaneven) - Pro U8B
11.00 u  St.Mart.Halle B - GU7 B
11.00 u  IPU10 - Lyra
11.00 u  IPU12 A - Lyra A
11.00 u  IPU12 B - Lyra B
11.00 u  IPU11 - Lyra
11.30 u  St Jozef Rijkevorsel - GU10 B

0 - 2
16 - 3
4 - 9
8 - 3

FF
1 - 2
0 - 4

11 - 8
1 - 5
6 - 5
2 - 10
7 - 4
6 - 4
12.00 u  Retie 1 - GU6 A
12.00 u  Retie A - GU7 A
12.30 u  GU11 C - Zwaneven B
12.30 u  IPU16 - Lyra
12.30 u  IPU15 - Lyra
12.45 u  Oud Turnhout - GU17
14.00 u  ASV Geel - GU10 A
14.30 u  Lyra - IPU14
14.30 u  Lyra B - IPU13 B
15.00 u  VC Poederlee B - Gew.reserven
15.00 u  Grobbendonk C - Veteranen
15.00 u  Ezaart B - GU8 D
15.15 u  GU7 C - Achter Olen A
15.15 u  GU7 D - Achter Olen B
15.15 u  GU6 B - Gierle
15.15 u  GU6 C - Oud Turnhout 2

19.30 u  Antonia - Eerste elftal
-
12 - 6
11 - 2
3 - 1
1 - 6
4 - 1
5 - 6
2 - 3
0 - 1
1 - 3
1 - 2
1 - 15
13 - 2
9 - 3
-
-

0 - 3
 
Zondag 19 oktober 2014
09.00 u  KFC Mol B - GU15
10.00 u  Olmen - GU12
11.00 u  Brasschaat B - GU13

3 - 9
2 - 2
6 - 1
   
 
Vrijdag 24 oktober 2014
20.00 u  Prov.reserven - Merksplas
     
 
Zaterdag 25 oktober 2014
09.00 u  GU11A - Rupel-Boom A
09.00 u  Pro.U9A - VC Herentals A
09.00 u  Pro.U9B - VC Herentals B
09.00 u  GU11B - Flandria B
09.30 u  Oud Turnhout 1 - GU6A
09.30 u  Retie A - Pro.U8A
09.30 u  Retie B - Pro.U8B
09.30 u  Cappellen - IPU16
09.30 u  Cappellen - IPU15
10.00 u  Moldavo C - Dames
10.00 u  VC Poederlee - GU7B
10.40 u  Herselt A - GU10A
11.00 u  Oud Turnhout 2 - GU6B
11.00 u  Olmen A - GU8D
  11.00 u  IPU14 - Cappellen
11.00 u  IPU13A - Cappellen A
11.00 u  IPU13B - Cappellen B
11.30 u  Gierle B - GU8C
12.00 u  Retie B - GU10B
12.30 u  GU11C - HIH Turnhout
12.30 u  Flandria C - GU7A
12.30 u  IPU19 - Cappellen
12.30 u  IPU17 - Cappellen
15.00 u  Gew.reserven - Pulderbos C
15.00 u  Veteranen - OG Vorselaar D
15.00 u  GU17 - Exc.Essen
15.15 u  GU7C - St Dimpna A
15.15 u  GU7D - Bevel C
19.30 u  Eerste elftal - Branddonk
 
 
Zondag 26 oktober 2014
09.30 u  Oostmalle B - GU13
09.30 u  Cappellen A - IPU12A
09.30 u  Cappellen B - IPU12B
  09.30 u  Cappellen - IPU11
09.30 u  Cappellen - IPU10
10.00 u  Poppel - GU6C
10.00 u  KFC Mol - GU12
10.00 u  Ezaart B - GU15
 
 
Woensdag 29 oktober 2014
18.30 u  IPU11 - OG Vorselaar
18.30 u  GU13 - Oosterzonen
  19.30 u  Postformatie - Thes Sport
20.00 u  GU17 - Oosterzonen
 
 



















terug naar boven

























HELPERS GEZOCHT

KFC De Kempen TL
zoekt voor dit seizoen nog altijd enkele personen die een taak willen doen binnen onze club,
Bijvoorbeeld : HELPERS IN DE KANTINE, afgevaardigde bij een jeugdploeg, de terreinen onderhouden, 
kledij wassen, drogen en klaarmaken voor de wedstrijden (wij hebben zelf enkele wasmachines en droogkasten), enz........
verdere inlichtingen kan men bekomen bij :

0475/857793(Ludwig)
via email :
of bij een van onze bestuursleden

terug naar boven

alt










































 Elke week  (of toch bijna) zal Chantal met een supporter van de tegenpartij een gesprek voeren, hier ziet U dit van tegen  :

 

 

Chantal






















INTERVIEW MET   NA DE WEDSTRIJD TEGEN 

  KLIK HIER VOOR HET
INTERVIEW


  terug naar boven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


MACHINEMARKT 
BELGIE NV

 

 

 

 

van de perre

 


CORSENDONCK

 

 

 


Mateca BVBA
vloerenleggers

 

Garage De Laak

Telephonelaan 7 Geel